Skip links

Babacan Ticari

Daire fiyatına “Kurumsal Kiracılı Mülk”alarak yatırımınız geri dönüş süresini kısaltabilirsiniz.

Babacan Yapı olarak 2002 yılından bu yana hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde hedefimiz sadece yapılar yükseltmek değil, yatırımınızın kâr sağlayan projelerin mimarı olabilmek. Projelerimizi tasarlarken mimari, teknoloji ve sanat ışığında fark yaratan detaylar ile standartları yükseltmek için çalışıyoruz. Babacan Holding’e ait arsalar üzerinde olan ve her zaman piyasa ortalamalarının üzerinde prim yapan projelerimiz, her geçen gün yükselen yatırım değerleri ile sakinlerine ve yatırımcılarına çok kazandırdı ve kazandırmaya da devam ediyor. Projelerimizin ticari alanlarına yatırım yaparak kendinizin ve ailenizin geleceğini garantiye alabilirsiniz.

Referanslarımız

Hemen Teslim - Kira Garantili Dükkanlar

Alırken Kazanın!

Babacan Yapı’dan ister hemen teslim, ister yapımı devam eden projelerden Ticari Mülk alın ve kazançlı çıkın. Hemen teslim projelerindeki kira garantisi avantajı, devam eden projelerimizde topraktan yatırım fırsatına dönüşüyor. Kazan – Kazan fırsatları kaçırmayın.

Babacan Port Royal

İstanbul’un ana ulaşım akslarının kesişim noktasında yer alan Babacan Port Royal’den, İstanbul’un en işlek yolu olan E-5 (D-100) Karayolu’na otoparktan çıkıp bağlanmak sadece 1 dakika sürüyor. Babacan Port Royal’in ulaşım avantajları bu kadarla sınırlı kalmıyor. Proje, 3. Köprü Bağlantı Yolu, TEM, O-3 Karayolu gibi ana arterlere bağlayan Basın Ekspres yoluna da 1 dakika mesafede ve hastane, alışveriş merkezi, üniversiteler ve okullara çok yakın mesafede inşa ediliyor. Millet Bahçesine ve Küçükçekmece Adliyesine komşu!

Babacan Premium

Beylikdüzü E-5 üzerinde inşa edilen, hemen teslim Babacan Premium’da 1009 konut ve 56 ticari birim yer alıyor. Bölgedeki yoğun konut ve ofis yatırımlarına komşu olması, E-5, TEM Bağlantı Yolu ve sahil yolunun kesişim noktasındaki benzersiz konumu ve kira garantisiyle, Babacan Premium, premium bir kazanç vadediyor. 40 bin konutluk bir hattın merkezinde yer alan Babacan Premium, proje dahilinde yer alan özel okul alanına ve kreşe sahip. Kendi alanı içindeki eğitim bölümlerinin yanı sıra, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi ve Esenyurt Üniversitesi gibi önemli eğitim kurumlarına da yakın lokasyonda yer alan Babacan Premium, yatırımı kazanca çevirmek isteyenlerin adresi.

Babacan Crown Deluxe

Bahçeşehir Esenkent’in tam merkezinde yer alan Crown Deluxe, TEM Otoyolu’na doğrudan bağlantılı ve yoğun bir konut bölgesinde konumlanıyor. İstanbul’un en büyük kapasiteli özel hastanesine sadece 50 metre uzaklıkta yer alan projede, 161 ile 614 metrekare aralığında cafe, restoran, banka, kuaför, market, giyim gibi pek çok sektöre hitabeden 17 bağımsız birim yer alıyor. Crown Deluxe’de aldığınız gün kazanmaya başlayacaksınız.

Babacan Palace

İkonik mimari yapısı ve lüks konseptiyle bölgedeki emsallerinden ayrılan Babacan Palace, farklılığını ilk görüşte gösteren butik bir projedir. Yoğun bir yerleşim alanının ortasında yer alan Babacan Palace, E-5 ve TEM Bağlantı Yolları’na doğrudan erişim avantajının yanı sıra, metro hattına 1 dakika, metrobüs hattına ise 10 dakika yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. 80 ile 110 metrekare arasında değişen 8 bağımsız birimin yer aldığı proje, çevresindeki yoğun konut stoğu ve devam eden projelerle hem bugün hem de yarın kazanç vadediyor. Babacan Palace, ticari üniteleri aldığınız gün kazandırmaya başlayan kira garantisiyle sunuluyor.

Babacan Central

Beylikdüzü’nün en merkezi, en keyifli ve en kazançlı projesi! Babacan Holding’den Beylikdüzü’ne kalitesiyle, şıklığıyla ve fonksiyonelliğiyle yepyeni bir proje: Babacan Central! Beylikdüzü’nün de, İstanbul’un da merkezinde… Hem AVM, hem rezidans, hem de home-office seçeneği ile… Babacan Holding’in en yeni projesi Babacan Central’da lansman öncesi ilk alım fırsatı. Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonunda, E5’in hemen yanında yer alan, son teknolojiyle donatılmış residence ve home-office dairelerde hemen yerinizi alın. Babacan Central, Beylikdüzü’nün lezzet ve eğlence merkezi olacak ticari alan karması ile sizlere prestijli yaşam alanları sunuyor. Üstelik kolay ve alternatifli ulaşım imkanlarıyla…

WhatsApp
1
This site is registered on wpml.org as a development site.