Skip links

Babacan Prime Suites

Ayrıcalıklarla dolu bir lokasyon

16+
Years of experience
80
Employees
320k+
Daily Notifications
9.6m
Successful Transactions

Hayatın Tam Ortasında

Prime Suites, ticaretin ve tüm yolların kesişme noktasında üniversite, hastane, alışveriş merkezilerine komşu bir konumda yer alıyor. Altınbaş Üniversitesi’ne 200 metre mesafede yer alan Prime Suites, 212 Alışveriş Merkezi, Mall of İstanbul, İstoç, Masko, Oto Center, İkitelli OSB gibi yaşam ve ticaret merkezlerinin yanı başında…

Yolların Kesişme Noktasında

Güneşli’de Basın Ekspres güzergahı üzerinde yer alan Prime Suites, konumu ile sadece Basın Ekspres’e değil tüm yollara bağlantı sağlıyor. 3. Köprü Bağlantı Yolu, TEM, O3, E5 gibi İstanbul’un ana arterlerine hemen bağlanma avantajı sağlıyor.

Resepsiyon, Kat Hizmetleri, Size Sunulan Hizmetlerden Sadece Birkaçı

Prime Suites, toplam 142 daire, Resepsiyon, Kat Hizmetleri, Business Center, Housekeeping, Türk Hamamı ve Spa, Fitness Center, Açık Yüzme Havuzu ve Kapalı Otopark hizmetleri sayesinde kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak…

Spor Merkezi

Her zamankinden daha zinde ve aktif bir yaşam için, Prime Suites Spor Merkezi hizmetinizde.

Türk Hamamı ve Spa

Prime Suites’i tasarlarken sadece bir bina değil, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir yaşam alanı hayal ettik. Her zamankinden daha zinde ve aktif bir yaşam için, Prime Suites Spor Merkezi, Geleneksel hamam kültürüne göre tasarlanmış Türk Hamamı ve Spa, Prime Suites konforuyla sizi cezbedecek.

Garden Cafe

Prime Suites’de misafirlerinizi dilerseniz evinizde, dilerseniz Garden Cafe’nin keyifli ortamında ağırlayabilirsiniz. Prime Suites’te iç Bahçe olarak konumlandırılan Garden Cafe, tüm yıl boyunca ferah bir nefes alıp tazelenmeniz için sizi ve misafirlerinizi bekliyor olacak.

Nitelikli Sosyal Alanlar

Prime Suites’i tasarlarken sadece bir bina değil, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir yaşam alanı hayal ettik. Prime Suites konforuyla sizi cezbedecek.

WhatsApp
1
This site is registered on wpml.org as a development site.