Skip links

Babacan Port Royal Suites

Dünya’nın en muhteşem şehrinin en kıymetli lokasyonunda en iyi yatırım

İstanbul’un yatırım değeri yüksek semtlerinden Sefaköy’de, 2. Maslak kabul edilen Basın Ekspres yoluna paralel, Millet Bahçesi manzaralı Port Royal Suites “Kazanç Garantili Suitim Olsun” diyenlerin projesi. Babacan Yapı tarafından inşa edilmiş olan Port Royal Suites, hem konum avantajı ile hem de sağladığı olanaklarla keyifle yatırımınız kazanca dönüşecek. Küçükçekmece Adliyesinin Hemen Yanında CNR EXPO FUAR MERKEZİNE YAKININDA 2 km. Ataköy Marina’ya 5 km Üniversite Bölgesi

YÜKSEK KİRA GETİRİSİ

Babacan Port Royal Suites sahibi olarak gelir ortağı olacaksınız. Cünkü bir daireden daha fazlası olan Suits otele sahip olucaksınız. Türkiye’nin en güvenilir sürdürülebilir bir başarı sağlayan gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketlerinden olan Babacan Yapı’nın projelendirdiği Babacan Port Royal Suites ile bu işletmenin gelirine ortak olacaksınız. Belirlediğiniz tarihlerde 15 gün konaklama.

MERKEZİ KONUM

İstanbul’un ana ulaşım akslarının kesişim noktasında inşa edilen Port Royal Suites’de, İstanbul’un en işlek yolu olan D100 Karayolu’na, E5’e ve Basın Ekspres’e otoparkınızdan yalnızca 1 dakikada bağlanabileceksiniz. Özel aracınızla sağladığı kolaylığın yanı sıra, toplu taşımaya da oldukça yakın olan projede, metro istasyonuna ve 200 metre mesafede bulunan metrobüse kolayca ulaşabileceksiniz. Küçükçekmece Adliyesinin Hemen Yanında CNR EXPO FUAR MERKEZİNE YAKININDA 2 km. Ataköy Marina’ya 5 km Üniversite Bölgesi

BAŞTAN SONA MÜLK YÖNETİMİ

Sizler Port Royal Suit sahibi olarak hem daha rahat hem de her zamankinden daha fazla gelir elde ederken, mülkünüzün yönetimi ile ilgili tüm süreçler ile baştan sona biz ilgileniyoruz. Aidat Yok, Belediye Vergileri Yok, Bakım Onarım Derdi Yok, Elektrik, Su, Doğalgaz, İnternet Faturası Yok Hiçbir derdiniz olmadan gelirinizi elde edeceksiniz.

AYRICALIKLI YAŞAM ALANLARI

İsterseniz hoş bir sohbet eşliğinde arkadaşlarınızla bir kahve içebilir, isterseniz Port Royal Suit konforu size sunan sinema salonlarında bir film izleyebilirisiniz. Babacan Port Royal Suites yaşam alanları sayesinde, kendinize ayırdığınız vakti dolu dolu değerlendirirsiniz.

WhatsApp
1

This site is registered on wpml.org as a development site.