Skip links

رسالة الرئيس

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız,

2019 yılını, küresel ölçekte yaşanan ekonomik olumsuzluklara rağmen, başarıyla kapatıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye, sahip olduğu güçlü yönetim anlayışı tarafından alınan ekonomik tedbirlerle, tüm olumsuzlukları bertaraf ederek, fırsata dönüştürmeyi başardı.

Her dönemde olduğu gibi 2019 yılında da, siz değerli çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın katkılarıyla yatırımlarımızı aynı hızla devam ettirdik. İnşaat, müteahhitlik ve gayrimenkul alanlarıyla enerji ve turizm sektörlerinde gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla büyüme yönünde emin adımlarla ilerledik. Mevcut yatırımlarımıza ek olarak hayata geçirdiğimiz yeni yatırımlarımızla büyüme kat ettik.

Bugün, hedeflerimize ulaşmanın, tüm çalışanlarımızın her zamanki özverisi ve azmi ile holdingimizi birlikte büyütmenin gururunu yaşıyoruz. Ekonomimiz adına yeni atılımların gerçekleşeceği 2020 yılında da hedefimiz ülkemize katkı sağlamaya devam ederek büyüme kat etmek.

Yatırım yönünde dev adımlar…

Hepinizin bildiği gibi, 2019 ve 2020 yılını kapsayan dönemi, yatırım dönemi olarak tanımladık. Bu yönde dev adımlar bizi bekliyor. Yer aldığımız gayrimenkul, enerji, turizm, lojistik ve arazi geliştirme sektörlerinde hayata geçireceğimiz yeni yatırım projeleri ile 2020’de de birlikte büyük hamleler yapacağız. Yatırımcılarımızın bizden beklentilerini, kendi öz kaynaklarımızla karşılamaya yönelik bir seferberlik içerisinde olacağız.

Türkiye ekonomisinin gücüne olan inancımız, girişimci ruhumuz, yenilikçi bakış açımız, teknolojik açılım ve gelişime yönelik tutkumuz ve sizlerin emeklerine olan inancımızla Türkiye ekonomisi için katma değer sağlamayı sürdüreceğiz.

Ekonomimize en büyük katkılardan birini sağlayan konumuyla diğer sektörlere örnek olan gayrimenkul sektöründe öncü markamız Babacan Yapı ile bu alanda edindiğimiz deneyimi, ülke çapında yaygınlaştırmayı sürdüreceğiz. Bu faaliyetlere ek olarak, yer aldığımız diğer sektörlerde de gerçekleştireceğimiz yatırımlarla ekonomiye sağladığımız katma değeri zirveye taşımayı hedefliyoruz. Emeklerinizle şekillendireceğimiz tüm projelerimize, katkılarınızdan dolayı şimdiden sizlere teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…

İbrahim Babacan
Yönetim Kurulu Başkanı

WhatsApp
1
This site is registered on wpml.org as a development site.